Veolia - Water Technologies & Solutions is now known as Veolia Water Technologies & Solutions. As part of Veolia, we join in its mission of "resourcing the world." With the addition of our industry-leading technologies and expertise, our combined strengths will help to turn the tide for Ecological Transformation.

Vezető gyártástámogató mérnök

Date:  2 Apr 2024
Location:

Oroszlány, NSC, HU, H-2840

Company:  Veolia Water Hungary Kft
Category:  Supply Chain ES
Req ID:  9905

Polimerek, textilipari, könnyűipari, vagy műszaki területen végeztél, vagy folyamatban vannak mérnöki tanulmányaid?  Szeretnél hozzájárulni, hogy több tiszta víz legyen a világban? Csatlakozz a folyamatosan bővülő és biztonságos munkakörnyezetet biztosító oroszlányi víztisztító membrángyárunk termelési csapatához!

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A gyártás folyamatának folyamatos fejlesztése, termelékenység fokozása, harmonizálása, a minőség fokozatos javítása, költségcsökkentés
  • Társosztályok munkájának támogatás és együttműködés a veszteségek felszámolásában és megelőzésében
  • A Gyártástámogató mérnökök, Technikusok koordinálása, szakmai felügyelete, folyamatos fejlesztése és értékelése
  • A területi prioritások alapján meghatározott veszteségcsökkentő fejlesztőcsapatok vezetése
  • TPM rendszer bevezetése, fejlesztése és fenntartása a termelési területeken
  • Új gyártási folyamatok fejlesztése a már meglévő termékekre
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel és a társosztályok támogatása

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • 2-5 fős csapat vezetésében szerzett széleskörű tapasztalat
  • Polimerek, textilipari vagy könnyűipari, vagy műszaki területen szerzett, vagy folyamatban lévő mérnöki végzettség
  • Gyártástechnológia területén szerzett 3 éves tapasztalat, automata, PLC vezérelt gyártásban
  • Gyártási és minőségi folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Magas analitikai képesség, folyamatok optimalizásában szerzett képesség, tapasztalat
  • Alkalmazott statisztikai kísérlettervezés, elemzés
  • Rendszerszemlélet, önálló munkavégzés, csapatjátékos szemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • Alapos számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Kreatív, mérnöki gondolkodást igénylő munka egy összetartó csapatban
  • Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és környezettudatos vállalatnál
  • Rendszeres képzések, fejlődési lehetőségek
  • Biztos, stabil, családbarát munkahely hosszú távra
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet
  • Átlagon felüli bejárás támogatás és cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás, Medicover magánegészségügyi szolgáltatás
  • Születésnapi bónusz
  • Munkavállalókat támogató program (pl. jogi, egészségügyi, pszichológiai tanácsadás, orvosi szűrővizsgálatok)
  • Családi támogatás (pl. iskolakezdési támogatás, nyári gyermektáborok)